Слухати

Під Запоріжжям бійця АТО побитого викинули з потягу

20 серпня 2016 - 16:29
Боєць 30 бригади Олександр Ковальов, мобілізований Гусятинським РВК, повертаючись додому з фронту, був викинутий з потяга Запоріжжя-Маріуполь невідомими особами неподалік м. Запоріжжя

Знайшли його поліцейські. Чоловік був у непритомному стані, але мав при собі посвідчення учасника АТО, тому його особу встановили швидко, повідомляє Вісник Надзбруччя.

Потерпілого доправили до Запорізької лікарні №5 у реанімаційне відділення і надали.

Кошти на медикаменти принесли Запорізькі волонтери, які опікуються військовослужбовцями, що лікуються в цій лікарні, повідомили родину і Гусятинський Координаційний центр по допомозі воїнам АТО.

Стан Олександра Ковальова важкий і транспортувати його зараз не можна, кожен день в реанімації коштує від 1300 грн. і більше, ще потрібні операції по відновленню суглобів руки та ноги, які коштуватимуть немало.

Кошти для допомоги бійцю можна приносити до Гусятинського Координаційного центру по допомозі воїнам АТО, або перераховувати на картку Приватбанку дружини солдата Ковальової Світлани Іванівни, номер картки 5168 7573 0472 8282 — на лікування чоловіка Ковальова Олександра, тел. 097 761 47 24.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+