Слухати

Журналістку Латиніну облили фекаліями поряд з редакцією радіо "Эхо Москвы"

20 серпня 2016 - 19:15
Увечері 20 серпня двоє невідомих облили журналістку Юлію Латиніну фекаліями в центрі Москви. Вона каже, що це 14 чи 15 напад на неї
Журналістку Латиніну облили фекаліями поряд з редакцією радіо «Эхо Москвы» / Новини на Громадському радіо

Журналістка описала нападників як двох чоловіків, один з яких був у мотоциклетному шоломі, а інший чекав неподалік на мотоциклі, повідомляє «Эхо Москвы».

Латиніна вважає, що нападники вистежували її протягом декількох тижнів і були обізнані про її маршруті слідування. Журналістка заявила, що це вже 14 або 15 напад на неї. Також вона пов’язує напад зі своєю журналістською діяльністю, а саме з публікаціями про петербурзького ресторатора Євгена Пригожина.

Головний редактор «Эха Москви» Олексій Венедиктов заявив, що Латиніна, незважаючи на пригоду, вийде в ефір радіостанції о 19:00 за московським часом

Юлія Латиніна — російська журналістка та письменниця. В журналістиці відома як політична оглядачка.

Вона часто піддається критиці з боку російських націоналістів і внесена в так званий «список ворогів російського народу», запропонований депутатом Державної думи від ЛДПР Миколою Кур’яновичем.

Латиніна відносить себе до лібертаріанців.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+