Слухати

50 парашутистів України разом встановили рекорд — неймовірне відео

21 серпня 2016 - 16:41
На висоті 5530 метрів 50 парашутистів відділилися від Літака АН-72 і зібрали фігуру, яка протрималася 11 секунд
50 парашутистів України разом встановили рекорд — неймовірне відео / Новини на Громадському радіо

50-спортсменів парашутистів зібрали в повітрі формацію і перебудували її, — таким чином показавши 2 фігури у вільному падінні. Національний рекорд України «Назад в майбутнє» 50-Way »присвячений Дню незалежності України.

Тільки в другій день — з першої спроби і після проведення чергової заміни складу — фігуру вдалося зібрати, перебудувати і протриматися в другій формації кілька секунд до розбігу і розкриття парашутів, ніж парашутисти перевершили встановлений в 2006 році рекорд в категорії «Великі формації» «50- шлях »: подія зафіксовано в 2006 році на аеродромі АНТК» Антонова «в Гостомелі (Київська область). На висоті 5530 метрів 50 парашутистів відділилися від Літака АН-72 і зібрали фігуру, яка протрималася 11 секунд, пише Об’єктив

Судді міжнародної категорії зафіксували рекорд України в категорії „Великі формації з перестроюванням“ — „Назад в майбутнє“ 50-Way »- з 6 спроби — 21 серпень 2016 року.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+