Слухати

На Одещині браконьєри викрали людину і розстріляли човен у заповіднику

21 серпня 2016 - 17:14
В Одеській області браконьєри викрали людину і розстріляли човен сина директора заповідника
На Одещині браконьєри викрали людину і розстріляли човен у заповіднику / Новини на Громадському радіо

Інцидент стався в Національному природному парку «Тузловські лимани». Браконьєри, які орудують в парку, розстріляли човен сина директора НПП «Тузловські лимани» Івана Русева і викрали хлопця, який був на човні.

Про подію, яка сталася в неділю вдень, повідомив директор Національного природного парку «Тузловські лимани» Іван Русєв, який і раніше скаржився на те, що його синові погрожували, якщо він не залишить у спокої браконьєрів.

«Тільки що син Роман повідомив мені, що зять Гриневецького — колишнього губернатора Одеський області — Мельниченко Григорій і ще троє відморозків розстріляли його човен на Дністрі. Вона перекинулася і пливе до Дністровського лиману. Хлопця, який був в човні і їхав до Маякський мосту, відморозки з рушницями забрали і відвезли в невідомому напрямку», — повідомив у соцмережі Русев.

13 988 013_579 036 405 615 789_2 729 692 086 826 684 157_o.jpg

Обстріляна лодка // Facebook Івана Русєва
Обстріляна лодка
Facebook Івана Русєва

Про подію інформували поліцію. Беляєвська опергрупа вже приступила до пошуків зниклої людини.

Співробітники природного парку постійно скаржилися на свавілля і загрози з боку місцевих браконьєрів. Так, в травні цього на співробітників заповідника напали з вилами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+