Слухати

Стало відомо ім’я опозиціонера, що просить політичного притулку в Україні

21 серпня 2016 - 17:24
Людиною, що планує днями просити притулок в Україні, виявився опозиціонер активіст Рословцев
Стало відомо ім’я опозиціонера, що просить політичного притулку в Україні  / Новини на Громадському радіо

Російський активіст Роман Рословцев попросив політичного притулку в Україні через переслідування з боку ФСБ, повідомляє «Громадське» з посиланням на самого Рословцева.

«Причина, чому я вирішив просити притулку в Україні — неможливість продовжувати протестну діяльність в Росії. Біля мого будинку в Москві чергували співробітники ФСБ, тому ніяких речей я з собою не брав, приїхав сюди ні з чим», — розповів виданню Рословцев.

f8e97c24ec80d56e525a6681bc1493cb.jpg

Роман Рословцев //
Роман Рословцев

Раніше прес-секретар Держприкордонслужби України Олег Слободян повідомив, що міграційна служба задовольнила прохання російського письменника про отримання статусу біженця, після чого його пропустили на територію України. Тепер йому належить юридичне оформлення статусу біженця. Рословцев раніше на пропускному пункті українсько-білоруського кордону попросив політичного притулку в Україні і представився відомим письменником і громадським діячем.

На опозиційному порталі «Відкрита Росія» можна почитати статті Романа Рословцева. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+