Слухати

У Брюсселі відомий фонтан з хлопчиком одягнуть в костюм київського князя

21 серпня 2016 - 13:43
"Хлопчик, що пісяє" на День Незадежності України буде київським князем
У Брюсселі відомий фонтан з хлопчиком одягнуть в костюм київського князя / Новини на Громадському радіо

24 серпня в Брюсселі скульптуру відомого ,»пісяючого хлопчика» вдягнуть у костюм київського князя до Дня Незалежності України

Про це йдеться у повідомленні на міському сайті Брюсселя.

«24 серпня 2016 року з 9.00 до 18.00  «Манекен Піс» вдягне костюм київського князя (11 і 12 століть)» — йдеться у повідомленні.

Урочистості біля пам’ятки пройдуть об 11.00.

chchch.png

"Хлопчик, що дзюрить" // Міськрада Брюсселю
«Хлопчик, що дзюрить»
Міськрада Брюсселю

В повідомленні зазначається, що костюм для «пісяючого хлопчика» було надано посольством України з нагоди Дня Незалежності України.

Ма́ннекен Піс або Хлопчик, що пісяє/дзюрить, Пісяючий хлопчик, Хлопчик-дзюркунчик — мініатюрна бронзова статуя-фонтан у вигляді хлопчика голяка, що справляє малу нужду в басейн (чашу фонтана) в центрі Брюсселя. Це одна з найвідоміших пам’яток міста, справжній символ Брюсселя, відвідання якої завжди входить у туристичні маршрути, а з самою пам’яткою пов’язана низка цікавих міських традицій.

Фонтан «Маннекен Піс» знаходиться поруч з центральною площею міста Гран-Плас. Фігурка пісяючого хлопчика — 61 см заввишки. Фонтан, справді, невеликий і міститься в закутку між неширокими вулицями з давньою забудовою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+