Слухати

У Ільмі Умєрова різко погіршився стан здоров'я, він втратив свідомість

21 серпня 2016 - 14:27
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смєдляєв
У Ільмі Умєрова різко погіршився стан здоров’я, він втратив свідомість / Новини на Громадському радіо

«Можливо, це загострення гіпертонічного кризу, бо йому не дали повноцінно відновити здоров’я в кардіологічному відділенні міської лікарні, а, швидше за все, це гіпоглікіміческій шок, пов’язаний з порушенням режиму прийому їжі, адже йому її дозволяють передавати два рази на добу, а лікарняну їжу він по зрозумілих причин приймати відмовився», — зазначив Заїр Смєдляєв. 

Нагадаємо, заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умєрова за сприяння російської окупаційної влади в Криму поклали до психіатричної лікарні. Адвокати заявляють про незаконність такого рішення. Ільмі Умеров звинувачується російською владою в публічних закликах до порушення територіальної цілісності РФ за свою позицію щодо статусу Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+