Слухати

У Києві на Подолі запрацював музичний годинник — відео

21 серпня 2016 - 09:28
Музика грає кожні 15 хв. У 1-у чверть чутно мелодію за мотивами "Пісні про рушник", у другу і третю грають козацькі пісні, а закінчується кожна година музикою на слова "Реве та стогне Дніпр широкий"
У Києві на Подолі запрацював музичний годинник — відео / Новини на Громадському радіо

У столиці на Подолі на будівлі Національного банку запрацював музичний годинник. Про це у Фейсбуці повідомив голова Подільської райдержадміністрації Валентин Мондриївський.

«Музичний годинник на Подолі знову працює! Величезна вдячність усім, хто брав і бере участь у відновленні особливої атмосфери Старого Подолу!», — написав він.

Українські новини передають, що музика грає кожні 15 хв. У першу чверть  звучить мелодія за мотивами «Пісні про рушник», у другу і третю козацькі пісні, а закінчується кожна година мелодією на слова Тараса Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий».

Годинник працює вже два дні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+