Слухати

У мережі збирають гроші на хоспіс, що переїхав з АТО на Київщину — відео

21 серпня 2016 - 13:15
З початком бойових дій на сході України хоспісу довелося виїхати. Для перевезення знадобилося 5 місяців
У мережі збирають гроші на хоспіс, що переїхав з АТО на Київщину — відео / Новини на Громадському радіо

Мета волонтерів — подарувати покинутим стареньким достойну старість. Допомогти можна за посиланням. 

Волонтери хоспісу опікуються літніми людьми, у яких немає ні дому, ні родичів. Для цього вони створили хоспіс «Допомога», де люди можуть проживати безкоштовно. Хоспіс розпочав свою роботу в Луганській області у 1998 році. За роки існування волонтери надали близько 15 000 людям всебічну допомогу: відновлення документів, оформлення пенсій, пошук роботи, роздача гарячих обідів тощо.

З початком бойових дій на сході України хоспісу довелося виїхати. Для перевезення знадобилося 5 місяців.

«Наразі вдалося перевезти хоспіс в с. Перемога, Броваського району Київської області. Зараз тут проживає близько 20 літніх людей. Тут ми створили умови для проживання, організовуємо побут та дозвілля. Всі мешканці живуть дружно та завжди раді допомогти по господарству в рамках своїх можливостей», — пишуть волонтери.

«Ці люди не можуть собі дозволити перебування у платних закладах. Державна допомога також зводиться до мінімуму. Ми стаємо для них другим домом, опікунами, кращими друзями і можливістю почувати себе повноцінними громадянами суспільства. Хоспіс утримується виключно на волонтерських засадах. Окрім того, ми продовжуємо возити допомогу стареньким, які досі живуть в прифронтовій зоні», — пишуть волонтери.

Вони  хочуть зібрати на літніх людей 100 000 гривень. Наразі зібрано 18 742 гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+