Слухати

ГПУ вручила підозри керівництву армії РФ і оголосила в розшук — Луценко

22 серпня 2016 - 17:00
Про це написав у соцмережі генеральний прокурор України Юрій Луценко
ГПУ вручила підозри керівництву армії РФ і оголосила в розшук — Луценко / Новини на Громадському радіо

На підставі зібраних доказів 8 серпня Головна військова прокуратура повідомила про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів проти основ національної безпеки України 18 осіб з адміністрації президента РФ та керівництва ЗС РФ. Про це написав у соцмережі генеральний прокурор України Юрій Луценко. 

«Підозри, пам’ятки про права та повістки вручено 10 і 15 серпня. Громадяни Глазьєв, Затулін, Шойгу, два його заступники та 10 інших генералів РФ оголошені в державний розшук. Попереду — рішення суду, клопотання про міжнародний розшук і судовий процес», — запевнив генпрокурор. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+