Слухати

Олег Сенцов написав зворушливого листа з в’язниці: «Правда за нами»

22 серпня 2016 - 12:23
Олег Сенцов написав зворушливого листа з в’язниці
Олег Сенцов написав зворушливого листа з в’язниці: «Правда за нами»  / Новини на Громадському радіо

Український режисер і політв’язень Олег Сенцов написав листа до людей із російської в’язниці, яке виклала на своїй сторінці сестра Олега Сенцова Наталя Каплан.

«Війна не буває красивою, але правда все одно за нами — ми ні на кого не нападали, ми захищаємося. Але крім цього, головного ворога, якого всі знають і який зовні, є й інші. Вони дрібніші, але вони всередині, тут під шкірою, вони майже свої. Але вони не за нас, вони за себе. Хтось залишився від старих часів, хтось просто хоче жити по-старому, але під новий особистий. Не вийде. І у того великого і у цих поменше мети різні, але нам з ними не по дорозі. І я не буду говорити, що ми подивимося хто кого. Я і так знаю, хто переможе. Прагнення до свободи і прогресу не зупинити», — пише Сенцов.

Політв’язень зазначає, що ставати більш відомим ув’язненим, щоб тебе обміняли швидше інших — це не той шлях, по якому він хотів би пройти.

«Я не хочу тягнути ковдру на себе. Я хочу залишитися просто прізвищем в загальному списку. Навряд чи мені запропонують вийти останнім, але це був би хороший вибір. Тут в ув’язненні ми обмежені. І навіть не свободою — цього вже не відняти, а тим, що мало що можемо зробити тут для країни. Точніше зробити можемо тільки одне — триматися. Не треба нас витягувати будь-яку ціну — перемога від цього не наблизиться. Використовувати нас як зброю проти ворога — так. Знайте, що ми не слабке ваше місце. Якщо нам судилося стати цвяхами в кришку труни тирана, то я хотів би бути таким цвяхом. Просто знайте, що цей цвяхи не зігнеться», — написав Олег Сенцов. 

Дружина Олега Сенцова стверджує, що змушена з ним розлучитись.

В Одесі просто неба влаштували читання творів Сенцова — відео.

Афанасьєв про Сенцова: Олег — справжній герой і патріот України.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+