Слухати

У мережу виклали кадри з кабіни Ан-178, що літає над Київщиною — відео 360°

22 серпня 2016 - 10:44
Політ виконувався над Гостомелем, що на Київщині
У мережу виклали кадри з кабіни Ан-178, що літає над Київщиною — відео 360° / Новини на Громадському радіо

В Інтернеті поширюють приголомшливе відео демонстраційного польоту Ан-178 в режимі перегляду 360° з кабіни пілота. Політ виконувався над Гостомелем, що на Київщині.

Підготовка до демонстраційних польотів та безпосередньо демонстраційні польоти відносяться до особливого, найвищого, ступеня складності, — йдеться в коментарі до відео.


На відпрацюванні такого польоту пілоти мають бути максимально зосередженими. На відео можна спостерігати, як на новому транспортному літаку Ан-178 були виконані крени 45-60 градусів, в окремих випадках, при виході на гірку, 90-120 градусів, перевантаження складало 2.2G.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+