Слухати

Кримські мусульмани у суді Ростова заперечують всі звинувачення у тероризмі

23 серпня 2016 - 21:48
Сьогодні в ростовському суді двоє кримських мусульман Нурі Примов і Рустем Ваітов заперечили звинувачення у тероризмі. Третій підозрюваний, Руслан Зейтуллаєв, відмовився давати свідчення.
Кримські мусульмани у суді Ростова заперечують всі звинувачення у тероризмі / Новини на Громадському радіо

Нурі Примов, відповідаючи на запитання судді заперечив свою приналежність до Хізб-Ут-Тахрір:

prymov.jpg

Нурі Примов // Громадське радіо
Нурі Примов
Громадське радіо

«Ніколи в ній не брав участі і намірів брати участь немає. Взагалі, по суті я аполітична людина», — сказав Примов.

zeytullaev_1.jpg

Руслан Зейтуллаєв // Громадське радіо
Руслан Зейтуллаєв
Громадське радіо

«Я відмовляюся давати свідчення, користуючись статтею 51. Тому що заангажоване слідство, самий слідчий відділ ФСБ, і процес, я побачив, що саме судочинство теж необ’єктивно. Унаслідок цього я відмовляюся», — сказав Зейтуллаєв.

Четвертий підсудний Ферат Сайфуллаев дав свої свідчення напередодні, 22 серпня. Він також заперечував свою причетність до діяльності терористичної організації. Наступне засідання по цій справі відбудеться 24 серпня.

Нагадаю, 4-х мусульман, що мешкають в Криму, ФСБ звинуватило в участі в організації Хізб-ут-Тахрір. Вона в Росії названа терористичною і заборонена, втім до окупації організація у Криму діяла легально — тому що в Україні вона не заборонена.

Кореспондент з Ростову спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+