Слухати

ОБСЄ оприлюднило відео обстрілів, зафіксованих камерою у Широкиному

23 серпня 2016 - 16:12
Зазначається, що всі епізоди, які зафіксувала відеокамера - порушення Мінських домовленостей
ОБСЄ оприлюднило відео обстрілів, зафіксованих камерою у Широкиному / Новини на Громадському радіо

У супроводі до відео зазначається, що більшість спостережень, які відображені на відео, було записано за допомогою тепловізора, здебільшого в нічний час, коли відбувається більшість таких інцидентів. 

У нічний час місія використовує різноманітні технічні засоби, переважно безпілотні літальні апарати (БПЛА), стаціонарні камери та інші засоби повітряного спостереження.

«Крім того, в нічний час спостерігачі СММ здійснюють моніторинг із 14 різних місць по всій зоні конфлікту – вони слухають і фіксують порушення режиму припинення вогню», — наголошують в місії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+