Слухати

Поліція розробила інструкцію для шанувальників «Pokemon GO»

23 серпня 2016 - 13:00 57
МВС готове ініціювати розгляд на засіданні Кабінету міністрів України, РНБО питання регулювання діяльності на території України подібних сервісів

Про це повідомляє Нацполіція на своєму сайті.

Зазначається, що популярність сервісу «Pokemon GO» привела до виникнення нового спектру загроз, пов’язаних з його використанням — об’єктам критичної інфраструктури, життю та здоров’ю окремих громадян.

У поліції наголошують, що збільшилась кількість смертельних випадків з гравцями «Pokemon GO» і різноманітних порушень закону ними і щодо них.

«Ряд держав вже озвучили застереження для своїх громадян і направили офіційні запити до розробників віртуальної гри з метою нівелювання негативних наслідків від використання цього онлайн сервісу», — підкреслюють в поліції.

Як приклад наводиться досвід поліції і міноборони Ізраїлю. Там заборонили службовцям використовувати додаток «Pokemon GO» під час перебування на режимних об’єктах. Керівництво відомств побоюється витоку інформації з обмеженим доступом.

«З огляду на реальність загроз по об’єктах критичної інфраструктури, режимних об’єктів, зони АТО, громадських місць, внаслідок безконтрольності використання цього сервісу на території України і безпеки пересічних громадян, МВС готове ініціювати розгляд на засіданні Кабінету міністрів України, РНБО питання регулювання діяльності на території України подібних сервісів» — зазначають у поліції.

instrukciya_dlya_gravciv.jpg

Інструкція для гравців в «Pokemon GO» // Нацполіції
Інструкція для гравців в «Pokemon GO»
Нацполіції

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+