Слухати

Поліція розробила інструкцію для шанувальників «Pokemon GO»

23 серпня 2016 - 13:00
МВС готове ініціювати розгляд на засіданні Кабінету міністрів України, РНБО питання регулювання діяльності на території України подібних сервісів
Поліція розробила інструкцію для шанувальників «Pokemon GO» / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Нацполіція на своєму сайті.

Зазначається, що популярність сервісу «Pokemon GO» привела до виникнення нового спектру загроз, пов’язаних з його використанням — об’єктам критичної інфраструктури, життю та здоров’ю окремих громадян.

У поліції наголошують, що збільшилась кількість смертельних випадків з гравцями «Pokemon GO» і різноманітних порушень закону ними і щодо них.

«Ряд держав вже озвучили застереження для своїх громадян і направили офіційні запити до розробників віртуальної гри з метою нівелювання негативних наслідків від використання цього онлайн сервісу», — підкреслюють в поліції.

Як приклад наводиться досвід поліції і міноборони Ізраїлю. Там заборонили службовцям використовувати додаток «Pokemon GO» під час перебування на режимних об’єктах. Керівництво відомств побоюється витоку інформації з обмеженим доступом.

«З огляду на реальність загроз по об’єктах критичної інфраструктури, режимних об’єктів, зони АТО, громадських місць, внаслідок безконтрольності використання цього сервісу на території України і безпеки пересічних громадян, МВС готове ініціювати розгляд на засіданні Кабінету міністрів України, РНБО питання регулювання діяльності на території України подібних сервісів» — зазначають у поліції.

instrukciya_dlya_gravciv.jpg

Інструкція для гравців в «Pokemon GO» // Нацполіції
Інструкція для гравців в «Pokemon GO»
Нацполіції

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+