Слухати

Солдата РФ засудили до довічного ув'язнення за вбивство сім'ї в Гюмрі

23 серпня 2016 - 11:57
Суд у Вірменії визнав російського солдата Валерія Пермякова винним у вбивстві сім'ї з семи людей у вірменському місті Гюмрі
Солдата РФ засудили до довічного ув’язнення за вбивство сім’ї в Гюмрі / Новини на Громадському радіо

Пермякова засудили до довічного ув’язнення, передає Медуза.

Пермяков повністю визнав свою провину. Давати свідчення на судовому процесі він відмовився. Суд проходив на території 102-ї російської військової бази в Гюмрі, на якій проходив службу Пермяков.

Нагадаємо, масове вбивство семи членів вірменської родини Аветисян (включаючи дворічної дитини і шестимісячного немовляти), що сталося 12 січня 2015 року в Гюмрі.

У скоєнні вбивства звинуватили військовослужбовця 102-ї російської військової бази Валерія Пермякова, що самовільно покинув розташування частини і був затриманий того же дня при спробі перетину вірмено-турецького кордону.

Пермяков зізнався у вбивстві шести людей у Гюмрі. Він розповів, що залишив свій пост, відправився гуляти по місту, пішов за відомою адресою, щоб нібито випити води, постукав, йому не відкрили. Спробував проникнути в будинок. Згодом хтось в будинку відгукнувся, і Пермяков став стріляти. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+