Слухати

Суд дозволив слідчим розкрити сейф Павла Шеремета в "Ощадбанку Росії"

23 серпня 2016 - 08:55
Інформація, що знаходиться в сейфі, може бути важливою для розкриття злочину та встановлення мотиву вчинення вбивства
Суд дозволив слідчим розкрити сейф Павла Шеремета в «Ощадбанку Росії» / Новини на Громадському радіо

Печерський районний суд виніс постанову, згідно з якою дозволив слідчим, які розслідують вбивство Павла Шеремета, розкрити його сейф в «Ощадбанку Росії» та зняти копії документів, що зберігаються в ньому. Дозвіл видано на 30 днів.

Постанова суду розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Інформація, яка знаходиться в сейфі, може бути важливою для розкриття злочину та встановлення мотиву вчинення вбивства. У подальшому вона може використовуватися стороною обвинувачення як доказ у кримінальному провадженні, передає 112-Україна.

Журналіст Павло Шеремет загинув утром 20 липня в результаті вибуху автомобіля в центрі Києва. Машина належала керівнику інтернет-видання «Українська правда» Олені Притулі, однак її самої в авто не було. Поліція кваліфікувала вибух авто з Шереметом як умисне вбивство.

Шеремет був похований 23 липня в Мінську.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+