Слухати

Волонтери Запоріжжя передали Нацгвардії найбільший в області прапор України

23 серпня 2016 - 17:01
23 серпня 2016 року активісти ГО «Волонтерський центр Запоріжжя» разом з військовослужбовцями в/ч 3029 Національної гвардії України розгорнули найбільший в області державний прапор України
Волонтери Запоріжжя передали Нацгвардії найбільший в області прапор України / Новини на Громадському радіо

Це відбулось на території в/ч 3029. Участь в заході взяли також представники поліції Запоріжжя, керівництво обласної профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ, громадської організації «Сокіл», ветерани та волонтери АТО.

На початку свята перед урочистим строєм було пронесено бойовий прапор в/ч 3029, повідомляє Волонтерський центр Запоріжжя.

prapor1.jpg

Розгорнутий прапор // volcenterzp.org.ua
Розгорнутий прапор
volcenterzp.org.ua

Згодом учасники заходу розгорнули державний прапор загальною площею 300 кв.м (довжина складає 100 м, ширина – 3 м) та пройшлися урочистим маршем територією плацу в/ч 3029.

urochystosti.jpg

Урочистості // volcenterzp.org.ua
Урочистості
volcenterzp.org.ua

«Історія неодноразово доводила, що народ та армія завжди об’єднувалися задля захисту своєї землі, державного прапору та рідної домівки. Саме тому ми – волонтери, сьогодні тут святкуємо День державного прапору разом з вами, шановні нацгвардійці. Здоров’я та миру вам і вашим родинам» - зазначив голова ГО «Волонтерський центр Запоріжжя» Михайло Чумак.   

Нагадаємо, волонтерка з Бахмута готувала на подарунок Краматорську величезний прапор України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+