Слухати

Як розселились переселенці по всій Україні - інфографіка

23 серпня 2016 - 13:14
Через 2,5 року після початку бойових дій на сході України динаміка і щільність розселення внутрішньо переміщених осіб постійно змінювалася
Як розселились переселенці по всій Україні - інфографіка / Новини на Громадському радіо

На інфоргафіці можна побачити ці зміни за період з 4 лютого по 11 серпня цього року.

Як видно на картосхемі, рух переселенців змінився. Чітко видна тенденція міграційних потоків з центрально-східних територій України в центральні і західні області.

Негативна динаміка відзначається в Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській і Донецькій (виключаючи непідконтрольні райони) областях. Причому найбільше людей покидали саме Харківську (20,5 тис. Чол.) та Донецьку (27 тис. чол.) області, йдеться на сайті «Слово і Дело».

Цю тенденцію пов’язують тим, що бойові дії просто женуть людей від лінії зіткнення між протиборчими силами з метою уберегти себе і своїх близьких. Для такої операції далеко їхати не потрібно. Саме Харківська і західні райони Донецької області ідеально підходили для таких переміщень.

Після того, як люди відчули себе в безпеці, у них з’явився час для того, щоб вибрати місце проживання на більш тривалий період, яке обов’язково має бути пов’язане з місцем роботи. Таким чином, хвиля переселенців рухається в західному напрямку.

infoografika.jpg

Інфографіка руху переселенців по Україні з 4 лютого по 11 серпня цього року // Слово і діло
Інфографіка руху переселенців по Україні з 4 лютого по 11 серпня цього року
Слово і діло

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+