Слухати

Захист Семени просить окупантів Криму відпустити його на лікування до Києва

23 серпня 2016 - 14:15
Захист журналіста Миколи Семени, якого окупанти в Криму звинувачують в сепаратизмі, просить відпустити його на лікування до Києва
Захист Семени просить окупантів Криму відпустити його на лікування до Києва / Новини на Громадському радіо

«Інститут нейрохірургії в Києві викликає на лікування Миколу Семену, який знаходиться зараз в Криму. Лікарі кажуть, що зволікання з лікуванням може привести до наслідків з інвалідністю. Ми, захист, подали слідчим ФСБ клопотання відпустити Миколу Семену до Києва на лікування. Закликаємо до гуманізму», - розповів адвокат Олександр Попков, пише Укрінформ.

19 квітня 2016 року так званий прокурор Криму Наталія Поклонська заявила про порушення кримінальної справи проти кримського журналіста Миколи Семени за публікацію в ЗМІ «сепаратистської» статті.

Під час обшуку у журналіста «силовики» вилучили два ноутбуки та інші носії інформації.

Після допиту його відпустили під підписку про невиїзд.

28 квітня Семену викликали на черговий допит, за підсумками якого кримського журналіста перевели в статус обвинуваченого.

Сам Микола Семена звинувачення на свою адресу відкидає.

На підтримку кримського журналіста висловилися Міжнародна і Європейська федерації журналістів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+