Слухати

Дружину арештованого в Криму українця після обшуку вигнали з квартири

24 серпня 2016 - 13:52
Дружину арештованого в Криму у «справі українських диверсантів» Андрія Захтея після обшуку ФСБ господарі вигнали з восьмимісячною дитиною з квартири
Дружину арештованого в Криму українця після обшуку вигнали з квартири / Новини на Громадському радіо

Оксана Захтей повідомила Кримській правозахисній групі, що 7 серпня вранці, близько 7 години ранку до неї в квартиру в місті Саки, де вона проживала разом з чоловіком і восьмимісячною дитиною, увірвалися співробітники ФСБ РФ, провели обшук, вилучили комп’ютери її та її чоловіка, мобільні телефони, сімкарти, документи на автомобіль.

За словами Оксани, співробітники ФСБ пред’явили документ на обшук, в якому вона прочитала, що Андрія Захтея підозрюють у «впровадженні в диверсійну групу». Оксана заперечує будь-яку причетність її чоловіка до будь-яких диверсійних груп або терористичної діяльності. Оксана після перегляду відео допиту Андрія Захтея підозрює, що її чоловіка катували і залякували. Андрій Захтей, за її словами,  працював таксистом, повідомляє Кримська правозахисна група.

Напередодні обшуку, 6 серпня ввечері йому подзвонили і запропонували звичайну роботу по підвозу людей. Захтей поїхав за викликом в село не далеко від Красноперекопська. Один раз зателефонував дружині, сказав, що не зміг виконати замовлення і після цього пропав. Більше на зв’язок не виходив. Після обшуку Оксану разом з її восьмимісячною донькою господиня квартири вигнала з дому. Тепер Оксана в складному становищі, без грошей і житла, з дитиною на руках. В даний час їй надали притулок знайомі.

10 серпня, ФСБ звинуватила Україну в підготовці теракту в Криму. Повідомлялося про затримання одного з «диверсантів» — Євгенія Панова, жителя Енергодара Запорізької області.

11 серпня Росія озвучила ім’я і показала «другого диверсанта» в Криму. Ним виявився Андрій Захтей. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+