Слухати

На адмінкордоні з Кримом прикордонники роздавали людям державну символіку

24 серпня 2016 - 11:44
На адмінкордоні з окупованим Кримом працівники Держприкордонслужби спільно з представниками Херсонської облдержадміністрації вітали з 25-річчям Незалежності України
На адмінкордоні з Кримом прикордонники роздавали людям державну символіку / Новини на Громадському радіо

Людей зустрічали і проводжали з державною символікою і прапорами. Крім того, всім подорожуючим вручали святкові листівки з найукращими побажаннями. 

Дітям давали прикраси в жовто-блакитних кольорі, повідомляє citynews.ks.ua

«25-га річниця Незалежності України — видатна подія в історії нашої країни, тому люди, які проживають на тимчасово непідконтрольній території Криму, мають відчути, що вони також є частиною нашої держави. Сьогодні у них також свячто» - промовив нaчaльнік Aзoвo-Чернoмoрскoгo регіoнaльнoгo управління Aндрій Вaльчук.

Ця акція проходить другий рік поспіль. В першу чергу вона спрямована на підтримку жителів Криму, громадян України, яким окупаційна влада не дозволяє святкувати українські свята на території півострова. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+