Слухати

Росія заявляє про блокування кооперації зі США в Сирії

24 серпня 2016 - 10:10
Росія заявляє про існування перешкод для укладення угоди зі США про військову співпрацю в боротьбі проти угруповання «Ісламська держава» в Сирії
Росія заявляє про блокування кооперації зі США в Сирії / Новини на Громадському радіо

У заяві російського зовнішньополітичного відомства 23 серпня причиною блокування угоди назване небажання Сполучених Штатів «ділитися даними про місцезнаходження бойовиків «Фронту Ан-Нусра».

«Вашингтон згодний із тим, що «Фронт Ан-Нусра» є терористичною організацією. Але він не був об’єктом ударів», – стверджує МЗС Росії, маючи на увазі повітряні атаки очолюваної США коаліції, що протистоїть угрупованню «Ісламська держава» в Сирії, передає Радіо Свобода.

Угруповання «Фронт Ан-Нусра» є афілійованою із «Аль-Каїдою» організацією. Нещодавно це угруповання заявило про зміну назви – на «Джабхат Фатех аш-Шам».

Заява МЗС Росії з’явилася на наступний день після того, як держсекретар США Джон Керрі заявив, що переговори між Сполученими Штатами і Росією про військову співпрацю в боротьбі проти угруповання «Ісламська держава» в Сирії наближаються до кінця.

Також держсекретар США сказав, що «сирійський абсурд» триває занадто довго, і вкрай важливо, щоб сили, які підтримують сирійський режим, Росія та Іран, і ті, хто підтримує опозицію, Сполучені Штати і їхні партнери на Близькому Сході, зібралися разом, щоб покласти край бойовим діям.

Керрі запропонував обмінюватися розвідувальними даними з Росією, щоб координувати повітряні удари по угрупованню «Ісламська держава» та сирійській філії «Аль-Каїди» – «Фронту Ан-Нусра» – зупинивши при цьому напади на помірковану опозицію режимові Башара Асада.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+