Слухати

В Полтаві з п'ятого поверху на жінку впав пітон, відео

24 серпня 2016 - 17:20
Поліцейські шукали змієлова, що допоміг їм зловити рептилію
В Полтаві з п’ятого поверху на жінку впав пітон, відео  / Новини на Громадському радіо

Як розповідає мешканка будинку Зінаїда Омельченко, спочатку вона подумала, що на неї впала мокра ковдра. Коли ж одягла окуляри та роздивилась, не повірила очам: перед нею лежав справжній пітон.

«Ковдра» підняла голову і почала повзти.

Жінка перелякалась і через пережите у неї стався гіпертонічний криз.

Втім, вона викликала поліцію, яка встановила, що тварина, через тривалу відсутність господаря вирішила покинути помешкання і вилізла через кватирку.

Пітон поводився агресивно. Приборкувати його поліцейські не ризикнули. В інтернеті знайшли контакти змієлова, який і допоміг спіймати рептилію.

«Знімали не ми. Я б до нього сам не доторкнувся. Знімала людина спеціально навчена. Вона приїхала сюди і за допомогою спеціальних предметів зняла і доставила на 5 поверх в свою оселю», — розповів інспектор поліції Андрій Чудновцев.

Власника тварини чекає щонайменш профілактична бесіда з поліцейськими.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+