Слухати

В Ужгороді відкрили дитячу залізницю, фото, відео / Новини на Громадському радіо

В Ужгороді відкрили дитячу залізницю, фото, відео

24 серпня 2016 - 18:44
У середу, 24 серпня, в Ужгороді урочисто відкрили оновлену дитячу залізницю. Колія та вся прилегла інфраструктура не працювали ще з 2009 року

Офіційно перерізали стрічку і дали початок роботі залізниці Геннадій Москаль, в.о. начальника регіональної філії «Львівська залізниця” Іван Груник та Ужгородський міський голова Богдан Андріїв.

Сам потяг має два пасажирські вагони та вміщає 80 пасажирів. До неділі 28 серпня залізниця працюватиме щодня, з 9.00 ранку до 17.00 і курсуватиме від станції позаду обласної філармонії до парку Підзамкового і назад. Відправлення потяга буде щогодини. З наступного тижня залізниця працюватиме тільки у вихідні так само з 9.00 до 17.00передає uzhgorod.net.ua.

hotily_proyty.jpg

Перші пасажири потягу // uzhgorod.net.ua
Перші пасажири потягу
uzhgorod.net.ua

pershi_pasazhyry.jpg

Перші пасажири // uzhgorod.net.ua
Перші пасажири
uzhgorod.net.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+