Слухати

Заходи безпеки у центрі Києва посилені, — коресподентка  / Новини на Громадському радіо

Заходи безпеки у центрі Києва посилені, — коресподентка

24 серпня 2016 - 09:56
Повідомила журналістка «Громадського Радіо», яка станом на 9.30 знаходиться на перехресті бульвара Шевченка та Володимирської, де відбулося покладання квітів від перших осіб держави

Кореспондентка «Громадського Радіо» Марія Зав’ялова з місця подій:

«Зараз знаходжуся на перехресті бульвара Шевченка та Володимирської. Тут відбувалося покладання квітів від перших осіб держави, мера Києва Володимира Кличка та багатьох представників влади. Я також побачила тут міністра з питань окупованих територій Георгія Туку.

poroh.jpg

Петро Порошенко з дружиною // Марія Зав'ялова/Громадське радіо
Петро Порошенко з дружиною
Марія Зав’ялова/Громадське радіо

Заходи безпеки дуже посилені. Тут присутні лише преса, ті хто беруть участь у заході покладання квітів: концерт, хор, представники влади. Все огороджено та спокійно.

Усе оточено від перехрестя бульвара Шевченка та вулиці Антоновича. Щоб потрапити з акредитацією мені довелося обійти парк Шевченка навколо».

Марія Зав’ялова, «Громадське радіо», Київ

poroh2.jpg

Представники влади на покладанні квітів // Марія Зав'ялова/Громадське радіо
Представники влади на покладанні квітів
Марія Зав’ялова/Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+