Слухати

Один із затриманих поліцейських у Кривому Озері не пройшов переатестацію

25 серпня 2016 - 18:18 101
Не всі затримані у справі вбивства у Кривому Озері пройшли переатестацію

Про це повідомив директор Департаменту комунікацій МВС Артем Шевченко, передає Еспресо.TV.

«Це молоді люди, з невеликим досвідом роботи у поліції. Один з них найстарший по посаді  не пройшов переатестацію, але був відновлений через суд. Інша особа, яка може стати головним підозрюваним, не підлягала переатестації, оскільки займала незначну посаду» — зазначив Шевченко. 

Також директор департаменту переконаний, що слідство прокуратури має всі можливості дуже швидко встановити ступінь провини кожного з них.

Нагадаємо, за однією з версій, в ніч на 24 серпня в Кривому Озері кілька поліцейських прибули на виклик розбиратися з сімейним скандалом, закували в наручники нетверезого місцевого жителя Олександра Цукермана і стали його бити. За словами жителів Кривого Озера, поліцейські били Цукермана кийками, руками і ногами, після чого він помер. 

Вчора у смт Криве Озеро на Миколаївщині місцеві жителі хотіли вчинити самосуд над поліцейськими, яких підозрюють у вбивстві жителя селища.

Генпрокурор України Юрій Луценко повідомив, що троє поліцейських, які підозрюються в жорстокому побиттю чоловіка у Кривому Озері, затримані.

«Експертиза встановила, що крім побоїв, поліцейський стріляв по закутому в кайданки з травматичного пістолету», — написав Луценко.

Сьогодні, 25 серпня, заспокоювати обурених місцевих жителів приїхав заступник голови Нацполіції Костянтин Бушуєв. За даними кореспондента Громадського радіо у Миколаєві, за вчорашніми сутичками ні поліція, ні прокуратура нікого не збираються затримувати.

Пізніше з’явилась інформація, що в Кривому Озері керівництво поліції відсторонили від роботи.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що сьогодні ГУ Нацполіції Миколаївської області представлять нового начальника. У смт Криве Озеро, де сталось вбивство відділ поліції буде повністю розформований і повністю змінений.

Згодом з’явилось відео, на якому матір загиблого Олександра Цукермана розповідає, що сина били, коли на ньому були наручники. Вона наголошувала, що до того, як поліцейські почали бити його, вона вже його заспокоїла.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+