Слухати

«Радіо Шансон» перевірять через пісню про російський спецназ

25 серпня 2016 - 18:08
Відповідне рішення прийняла Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за результатами моніторингу ефіру радіостанції
«Радіо Шансон» перевірять через пісню про російський спецназ / Новини на Громадському радіо

Як зазначають в прес-службі установи, перевідрку признячено щодо дотримання радіостанцією вимог абзацу четвертого частинидругої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

«14 серпня цього року в ефірі радіостанці зафіксовано трансляцію музичного твору Аріни Крамер «Сегодня все спокойно» («Спецназ»), у якому містяться такі рядки: «Солдат своей страны, ты заслужил награду […] Я так горжусь тобой, когда мундир ты достаёшь, и в дом друзья приходят в августовский праздник. Я счастлива, когда гитару в руки ты берёшь и льются песни русского спецназа…». Зазначене свідчить про популяризацію та пропаганду правоохоронного органу держави-агресора», — зазначають в Нацраді з питань телебачення і радіомовлення.

Там підкреслюють, що на цей факт звернула увагу і громадянка Анна Горянська. Її звернення стосовно трансляції «Радіо Шансон» цієї пісні було переслано до Національної ради Міністерством інформаційної політики.

«Відповідно до абзацу четвертого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» не допускається використання телерадіоорганізацій для закликів до розв’язування війни, агресивних дій або їх пропаганди», — наголошують в установі. Тому, з метою з’ясування обставин Телерадіокомпанії «Шансон» призначено позапланову перевірку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+