Слухати

На Львівщині занепадає перлина архітектури: сумні кадри з дрону

26 серпня 2016 - 11:21
Храм Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього та святого Йосипа в Підгірцях Львівської області знаходиться в занедбаному стані
На Львівщині занепадає перлина архітектури: сумні кадри з дрону / Новини на Громадському радіо

Відео з історичною спорудою опублікували в Facebook на сторінці «Vnebo.com.ua Аерозйомка».

«Дрон піднявся під купол храму і покружляв над замком з привидом. Це дивовижне місце знаходиться в Підгірцях Львівської області. Навіть з висоти польоту дрона видно, що храм потребує допомоги. На даний момент будові вкрай необхідна заміна вікон. Старі рами прогнили, крізь них вода потрапляє всередину і знищує розпис, також в планах перекрити купол храму міддю так, як це було історично», — сказано в описі до відео.

Відзначається, що замок в Підгірцях, біля якого знаходиться храм, був зведений для Олександра Конецьпольського у 1637-1640 роках. Храм же звели в 1752-1766 при особистій участі гетьмана Вацлава Ржевуського.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+