Слухати

На Житомирщині дитина 3 дні прожила з кулею в животі. Родичі мовчали

26 серпня 2016 - 14:23
Три дні 3-річний Роман із села Гальчин Житомирської області прожив із кулею у животі. Після поранення родичі приховували дитину від медиків
На Житомирщині дитина 3 дні прожила з кулею в животі. Родичі мовчали / Новини на Громадському радіо

Коли ж зрозуміли, що хлопчик може померти – звернулися до лікарні, але все одно приховували справжню причину поганого самопочуття хлопчика.

Рентгенівський знімок показав, що дитина має кульове поранення у живіт.

Тоді до справи підключились правоохоронці. З’ясувалось, що напередодні дитина з матір’ю відпочивали на місці місцевої водойми, поруч відпочивав і 20-річний батько дитини - вправлявся в кульовій стрільбі з «воздушки». Раптово влучив в дитину.

Близькі хлопчика говорять, що мовчали, бо не думали, що у дитини будуть ускладнення у стані здоров’я, коли ж побачили, що йому стає тільки зле — звернулись до медиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+