Слухати

Пам'ять 31 бійця, загиблого під Іловайськом, увічнили у Дніпрі

26 серпня 2016 - 18:04
Два пам'ятних знаки увіковічнили імена 31 загиблого бійця 42 мотопіхотного батальйону
Пам’ять 31 бійця, загиблого під Іловайськом, увічнили у Дніпрі / Новини на Громадському радіо

Ініціювали відкриття пам’ятних знаків рідні загиблих. Лідія Соломоненко, мати героя Євгена Мельничука, розповідає: три місяці вона чекала на дзвінок від сина, доки не отримала жахливу звістку.

lydyya.jpg

Лідія // Громадське радіо
Лідія
Громадське радіо

znak0.jpg

Пам'ятна дошка // Громадське радіо
Пам’ятна дошка
Громадське радіо

«27 числа він мені подзвонив і сказав: я 2 або 3 дні не буду виходити на зв’язок — не переживай. У нас там просто не буде зв’язку. Шукали його три місяці і тільки завдяки Чорному тюльпану — вони знайшли і син повернувся додому (плаче). Сьогодні ми зібралися — хлопці-побратими, волонтери, небайдужі люди. Відкриваємо дві меморіальні плити з прізвищами хлопців загиблих з 42 батальйону», — розповідає жінка.

znak5_1.jpg

На відкритті були присутні родичі загиблих // Громадське радіо
На відкритті були присутні родичі загиблих
Громадське радіо

znak4_2.jpg

На відкритті // Громадське радіо
На відкритті
Громадське радіо

На відкриття меморіальних дошок приiйшло близько сотні чоловік не лише рідних, друзів, а  й побратимів загиблих. Серед них — Віктор Іванов.  Боєць здригається, згадуючи страхіття подій під Іловайськом.

yvanov.jpg

Віктор Іванов // Громадське радіо
Віктор Іванов
Громадське радіо

«Практично всі, хто був зі мною тоді — в честь їх відкривають цю меморіальну дошку. Сформували колону і пішли. Йшли без карт, без оперативних карт, не знаючи місцевості. Нас загнали в засідку після ночівлі вже 28 серпня. Це було о 8 ранку. Нас загнали в засідку і з 200-300 метрів нас розстрілювали як хотіли. У перші 5 хвилин бою ми втратили 10 чоловік. Там були прямі попадання РПГ, від хлопців нічого не залишалося», — розповів Віктор Іванов.

znak8.jpg

З бою під Іловайськом не вийшли... // Громадське радіо
З бою під Іловайськом не вийшли…
Громадське радіо

znak9.jpg

Відкриття пам'ятнику ініціювали родичі // Громадське радіо
Відкриття пам’ятнику ініціювали родичі
Громадське радіо

Ініціювали відкриття пам’ятних знаків рідні загиблих.  На початку заходу присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Маргарита Кримова з Дніпра для “Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+