Слухати

Запорізький депутат сприйняв паркан у кольорах веселки як натяк на ЛГБТ, фото

26 серпня 2016 - 10:45 93
Олег Корольов вимагає перефарбувати огорожу

Депутати Запорізької міської ради під час сьогоднішньої сесії влаштували дискусію на тему кольорів огорожі на Правобережному пляжі міста.  

Суперечка почалася після виступу депутата від «Самопопочі» Олега Корольова. Він зачитав звернення від представників однієї з громадських організацій. Ті скаржилися на «представників ЛГБТ-руху», які пофарбували паркан на пляжі у кольори веселки. Активісти додали, що намагалися змінити колір огорожі на синьо-жовтий (як було раніше), але їм не дали цього зробити, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Корольов побачив у паркані кольору веселки пропаганду ЛГБТ та звернувся до мера Володимира Буряка з вимогою змінити вигляд об’єкту. При цьому депутат посилався на Конституцію, зачитавши рядки про «відповідальність перед Богом». Він категорично заявив, що такі кольори є невластивими та неприпустимими для України.

Представниця підприємства «Титан», яке насправді фарбувало паркан, відповіла, що кольори веселки — це просто кольори веселки, і жодного ЛГБТ-підтексту тут немає. Володимир Буряк поцікавився в самого Корольова, який колір він вважає доречним.

plyazh.jpg

Паркан, через який виникла суперечка на сесії // zp.depo.ua
Паркан, через який виникла суперечка на сесії
zp.depo.ua

«Можна в будь-які кольори, але не кольори ЛГБТ», — відповів той.

Коли ж мер попросив назвати конкретний колір, той заявив «Синій, жовтий, зелений!». Стосовно синього кольору мер зауважив, що її можуть розцінити як агітацію Партії Регіонів.

Врешті решт депутати дійшли до висновку, що це питання не варте того, аби витрачати на нього час сесії. 

Місяць тому комунальники пофарбували пляжну огорожу у помаранчевий, червоний, жовтий, зелений, синій та фіолетовий кольори.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+