Слухати

До 160-річчя від дня народження Франка: мандрівка музеєм у Нагуєвичах, відео

27 серпня 2016 - 17:38
27 серпня минає 160 років від дня народження українського письменника, філософа, перекладача та суспільно-політичного діяча Івана Франка. Він походив із села Нагуєвичі, що у Львівській області
До 160-річчя від дня народження Франка: мандрівка музеєм у Нагуєвичах, відео / Новини на Громадському радіо

Батьківська хата розташовувалась серед мальовничої природи у передгір’ї Карпат. Франко дуже любив це місце. Хата батьків не збереглась, оскільки згоріла ще у 1886 році. На її місці вітчим письменника збудував нову хату. Музей-садибу, згідно з описами Івана Франка, було відтворено і відкрито у 1981 році.

Тут є хата, господарські будівлі, батькова кузня, пасіка, сад. Нині це державний історико-культурний заповідник «Нагуєвичі», де можна також пройтись і «Стежками Івана Франка», йдеться в сюжеті Радіо Свобода.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+