Слухати

Львів’янин зібрав у гаражі копію «Lamborghini» - відео

27 серпня 2016 - 11:57
Розробник ще не отримав дозвіл на переобладнання, щоб виїхати за межі гаражів
Львів’янин зібрав у гаражі копію «Lamborghini» - відео / Новини на Громадському радіо

Колишній конструктор Львівського автобусного заводу зібрав у гаражі копію лімітованої версії «Lamborghini Reventon». Чотири роки невтомної праці пішло на конструювання подібного «суперкару».

Кузов копії «Lamborghini» – зі склопластику, база – «Audi А8». За основу проекту винахідник узяв свою машину-мрію – «Lamborghini Reventon». Є навіть фірмове відкривання дверей. 

Трохи зменшена носова частина і видовжена база – це вже авторський почерк. А сильний двигун об’ємом 4,2 літра довелося переносити назад – через особливості конструкції італійського «суперкара».

Розробник назвав своє дітище «Фірою». Номери на машині вже є. Технічний паспорт видали на «Фіру» ще за СРСР як на саморобний виріб. Тепер розробник планує отримати дозвіл на переобладнання, щоб виїхати за межі гаражів,  повідомляє  «Телеканал новин «24».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+