Слухати

Переселенців залучають до роботи над законами про житло та підприємництво

27 серпня 2016 - 14:46
Створено робочу групу з врегулювання проблем і рішень всіх питань, які виникають у переселенців
Переселенців залучають до роботи над законами про житло та підприємництво / Новини на Громадському радіо

 До групи входять громадські організації, юристи, посадові особи деяких державних і комерційних організацій, які пов’язані з допомогою переселенцям.

Після напрацювання основних проблем і шляхів їх вирішення, будуть створені чек-листи і законопроекти, які потім направлять в КМУ і ВРУ. При цьому, громадська і медійна підтримка даної теми теж планується, повідомляє vpl.in.ua.

Переселенці з Криму і Донецької, Луганської областей вчора, 26 серпня провели першу зустріч та прийняли рішення розділитися на підгрупи по відпрацюванню пропозицій.

Група 1: «дебюрократизація» (скасування довідок, електронна база переселенців, спрощення процедур).

Група 2: «житло» (кредитування житла; проекти недобудов; надання грантів з будівництва житла від міжнародних донорів, виділення землі під будівництво).

Група 3: «підприємництво» (розробка ідей по звільненню від оподаткування для переселенців підприємців малого та середнього бізнесу; списання податкових заборгованостей для підприємців з окупованих частин Донбасу за 2014-2015 роки; кредитування стартапів переселенців на вигідних умовах).

Таким чином, почнуть працювати 3 підгрупи.

Переселенців закликають приєднуватись до роботи. Контактна особа 050 926 0455 Руслан Калінін.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+