Слухати

Екстремали Мелитополя виконали небезпечні трюки на даху готелю - відео

28 серпня 2016 - 11:03
На ризик вони пішли заради яскравого відео. На даху готелю "Мелітополь", хлопці виконували гімнастичні вправи на поржавіли конструкціях
Екстремали Мелитополя виконали небезпечні трюки на даху готелю - відео / Новини на Громадському радіо

За їх словами, трюками вони захопились кілька років тому. 

«Щоб був успіх, треба битись до самого кінця, коли сил вже взагалі немає», — зазначає один з руферів.

«Найскладніше — побороти страх перед елементом, що вивчається»,  - додає другий.

У мене були такі моменти, коли і рука з чогось зсковзувала і якісь металеві елементи відривалися. Так, це все було. Так, починалися паніка і страх. Але в цей момент важливо опанувати себе і заспокоїться, бо паніка передує не добрий наслідкам», — говорить один з руферів.

Незаконність і небезпека таких рекордів хлопців не лякає. Однак в кінці фільму вони попереджають телеглядачів не повторювати подібні трюки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+