Слухати

У нас була довіра до нього - матір вбитої дівчинки, відео

28 серпня 2016 - 16:27
Матір вбитої у селі Лощинівка Одеської області 9-річної дівчинки говорить, що підозрюваний у вбивстві житель села був вхожий до їхньої оселі та періодично допомагав по господарству
У нас була довіра до нього - матір вбитої дівчинки, відео / Новини на Громадському радіо

Жінка розповіла журналістам, що бувало й таке, що цього чоловіка просили доглянути за дітьми.

«Не знаю, що на нього напало…» — розповідає вона.

За її словами, все сталось з 01.00 до 02.30.

«Я прихожу додому, а у мене звичка — дивитись, як дітки…Я по кімнатах: дивлюсь Валєрочка спить. Я його укрила та давай шукати Ліну. Її ніде не було…Я побігла по всьому селу її шукати. Тільки вранці її знайшли там (показує в бік своєї хати). Я ще коли прийшла додому, побачила, що Мішин кашкет валяється. Думаю, що вона тут робить?.. Я зрозуміла, що він тут був. І дівчата бачили, що він у цей двір заходив і чули крики, що когось гвалтують», — розповіла матір загиблої.

Вона зазначила, що стосунки у звинуваченого з її дітьми були нормальні, якщо треба було, то він і заступався за дівчинку.

Коли у жінки спитали, чому люди чули крики, припускали, що когось гвалтують, не викликали поліцію, вона сказала:

«Подумали, може якусь дорослу дівчину….»  - сказала вона.

Речі, в яких скоїв злочин, односелець сховав у батька: склав в мішок і поклав батькові під голову замість подушки.

«Речі всі в крові. Під нігтями кров. Думаю цього достатньо» — говорить вона.

За словами жінки, речі самої дівчинки лежали розірвані біля тіла.

Вона зауважує, що підтримує настрої селян щодо виселення ромів з села. З підозрюваним, каже, спілкувалась тому, що той приятелював з її співмешканцем. 

Відео на ютуб-каналі оприлюднила Ірина Золотарьова.

Нагадаємо, в Лощинівці люди збунтувались проти підозрюваного у вбивстві дівчинки. Вони почали трощити будинки сусідів чоловіка, які, втім, завчасно покинули Лощинівку.

Через вбивство дівчинки жителі Лощинівки вимагають виселити всіх ромів з села.

З’явилось відео, на якому селяни пояснюють, чому хочуть виселити ромів з села, зазначають, що конфлікт накопичувався три роки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+