Слухати

Вночі під посольством України в Москві палили фаєри та кидали яйця - відео

28 серпня 2016 - 10:16
Є припущення, що це відповідь на акцію біля будівлі Росспівробітництва в Києві
Вночі під посольством України в Москві палили фаєри та кидали яйця - відео / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив кореспондент УНІАН в Москві Роман Цимбілюк.

«Кидали яйця і помідори. Знищувати продукти тут не в першій. Це, нібито, ответка за акцію біля будівлі Росспівробітництва в Києві — столиці України, колиски всіх слов’янських народів!!!» — повідомив він.

«Зрозуміло, в Києві засіла Хунта і кілька мільйонів хунти, батальйони творять свавілля, страждають снігурі і російськомовні немовлята (вчи українську !!!)
А як же Москва?! Великий Кремль і його кримська намісниця Поклонська в курсі, що в центрі російської столиці порушують Віденську конвенції 1961 і 1963?!», — іронізує Цимбалюк з приводу «акції».

Нагадаємо, 24 серпня, Роман Цимбалюк привітав українців з Днем Незалежності під стінами Кремля.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+