Слухати

Волонтера і фотографа Муравського звільнено з посади радника Міністра оборони

28 серпня 2016 - 14:40
Через резонанс навколо фотографій волонтера і фотографа Дмитра Муравського, Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак прийняв рішення звільнити його з посади радника Міністра оборони
Волонтера і фотографа Муравського звільнено з посади радника Міністра оборони / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

Там зазначають, що Міноборони неодноразово отримувало від фотографа якісні, художньо оформлені фото, які №жодного разу не позиціонувало як документальні або як фото реальних бойових дії».

«Дмитро Муравський досить тривалий час за особистою ініціативою як волонтер та фотограф працював у зоні проведення АТО та на полігонах під час навчань. Ним було безкоштовно передано Міністерству оборони України фотобанк, який використовувався для популяризації служби у Збройних Силах, а не як світлини реальних бойових дій», — наголошують в Міністерстві.

«Всі фотографії, навколо яких зараз виник резонанс, відзняті автором до офіційного призначення до Міністерства оборони, та зроблені ним на особистий розсуд. Міністерство оборони не позиціонувало ці світлини як фото реальних бойових дій, та не заявляло про це офіційно — про це казав сам автор. До Міністерства оборони за коментарями ніхто не звертався», — йдеться на сайті Міністерства.

Дискусія щодо правдивості фотознімків Дмитри Муравського тривала кілька тижнів. Група фотокореспондентів написала звернення до автора фотознімків Дмитра Муравського з проханням пояснити та вказати причини, мету і обставини, за яких він зняв.

Журналіста Юрія Бутусова попросили спростувати інформацію, згідно з якою фото Дмитра Муравського подаються як документальна фіксація подій в Широкиному (пост в ФБ 17.08.2016 “Лучшая фотография о войне в Украине 2016 года”). 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+