Слухати

Адміністрація району дасть транспорт ромам, щоб вони виїхали з Лощинівки

29 серпня 2016 - 10:06 49
Сьогодні сім'ї ромів залишать село Лощинівка Одеської області, де була вбита 9-річна дівчинка

«Досягнуто домовленість, що ромські сім’ї самостійно залишать село. Для них з ранку буде підготовлений транспорт і вони виїдуть. Це було самостійне рішення – вони самі розуміють, що далі в цьому селі жити не зможуть. І наше завдання — убезпечити їх», — сказала голова Ізмаїльської РДА Валентина Стойкова в ефірі телеканалу 112-Україна.

Вона зазначила, що станом на вчорашній вечір ситуація була спокійною.

«Йде слідство, порушено кримінальну справу у зв’язку з заворушеннями, по руйнуванню і знищенню чужого майна», — розповіла Стойкова.

Голова Ізмаїльської РДА також розповіла, що з восьми сімей, які жили в Лощинівці, тільки дві мали власну нерухомість, інші орендували житло.

Стойкова сказала, що адміністрація Ізмаїльського району бере на себе вирішення проблеми і займатиметься розселенням цих людей.

Вона також уточнила, що підозрюваний у вбивстві ром спочатку зізнався у скоєному, потім відмовився від своїх слів. Зараз він знаходиться у СІЗО.

Нагадаємо, в Лощинівці люди збунтувались проти підозрюваного у вбивстві дівчинки. Вони почали трощити будинки сусідів чоловіка, які, втім, завчасно покинули Лощинівку.

Через вбивство дівчинки жителі Лощинівки вимагають виселити всіх ромів з села.

З’явилось відео, на якому селяни пояснюють, чому хочуть виселити ромів з села, зазначають, що конфлікт накопичувався три роки.

Матір вбитої дівчинки повідомила, що 21-річний ром, якого підозрюють у вбивстві був приятелем її співмешканця і часто гостював у них. В тому числі, інколи його просили доглянути дітей.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+