Слухати

Навіщо в "ЛНР" оголосили про план "Перехоплення"?

29 серпня 2016 - 17:35
Це пов'язано з подвійним вбивством у місті Ровеньки на Луганщині
Навіщо в «ЛНР» оголосили про план «Перехоплення»? / Новини на Громадському радіо

Як зазначається на сайті «МВС «ЛНР» 27 серпня 2016 року в 06-50 до Ровеньківського відділу »МВС «ЛНР» надійшло повідомлення про те, що за адресою: м. Ровеньки, сел. Дзержинського, вул. Волкова, 13 виявлено трупи  Коваленка Сергія Павловича, 1962 р.н. і Коваленко Любові Анатоліївни, 1962 р.н., з ознаками насильницької смерті.

«Труп господаря будинку з шістьма вогнепальними пораненнями знаходився в гаражі. Причиною смерті стало проникаюче вогнепальне поранення грудної клітини з пошкодженням серця.

Труп господарки лежав в будинку, у ванні з водою, зі зв’язаними ременем руками і ременем на шиї. Перед смертю жінку жорстоко побили: експерти зафіксували перелом щитовидного хряща, обширний крововилив м’яких тканин шиї, численні синці та садна на обличчі і руках», — йдеться в повідомленні.

Крім того, з дому пропала значна сума грошей, ювелірні та хутряні вироби, пістолет та мисливську рушницю, а ткакож з гаража пропав автомобіль «Volkswagen Tiguan».

Зараз в «ЛНР« встановлюють причетних до скоєння даного злочину. Введено план «Перехоплення».

Зазначимо, що в українських засобах масової інформації про це повідомляли ще 27 серпня. Втім, офіційне підтвердження з боку «ЛНР» з’явилось тільки сьогодні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+