Слухати

РФ просить посилити охорону її дипломатичних закладів на території України

29 серпня 2016 - 17:03
Відповідна заяву зробила представниця МЗС РФ Марія Захарова у зв'язку з нападом на Російський центр науки та культури в Києві в ніч на 27 серпня
РФ просить посилити охорону її дипломатичних закладів на території України / Новини на Громадському радіо

«Викликає подив бездіяльність українських правоохоронних органів, чиє потурання дозволило радикалам зробити цю нічну вилазку», — зазначила Захарова у заяві, розміщеній на сайті МЗС РФ.

У своїй заяві вона посилається на Віденську конвенцію про дипломатичні зносини, яка передбачає забезпечення безпеки функціонування розташованих в країні інших закордонних установ. У цьому конкретному випадку вона мала на увазі російські заклади.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+