Слухати

Роми сьогодні не вивозитимуть свої речі з Лощинівки - поліція

29 серпня 2016 - 10:54
За фактом погромів майна ромів порушено кримінальну справу
Роми сьогодні не вивозитимуть свої речі з Лощинівки - поліція / Новини на Громадському радіо

Ромське населення сьогодні не вивозитиме свої речі з Лощинівки, де сталося вбивство малолітньої дівчинки, повідомляє телеканал 112-Україна, посилаючись начальника поліції Георгія Лорткіпанідзе.

Зазначається, що правоохоронці продовжують охороняти будинки ромів, щоб речі не винесли.

Також сьогодні мають обрати запобіжний захід підозрюваному у вбивстві дівчинки.

За даними телеканалу, місцеві жителі не проявляють активності, не збираються в організовані групи і ситуація в Лощинівці зараз спокійна. «

За порядком стежать близько 60 правоохоронців.

Повідомлялося, сьогодні з 09:00 планувався організований вивіз ромського населення з Лощинівки. Для цього адміністрація Ізмаїльського району обіцяла надати транспорт.

Нагадаємо, в Лощинівці люди збунтувались проти підозрюваного у вбивстві дівчинки. Вони почали трощити будинки сусідів чоловіка, які, втім, завчасно покинули Лощинівку.

Через вбивство дівчинки жителі Лощинівки вимагають виселити всіх ромів з села.

З’явилось відео, на якому селяни пояснюють, чому хочуть виселити ромів з села, зазначають, що конфлікт накопичувався три роки.

Матір вбитої дівчинки повідомила, що 20-річний ром, якого підозрюють у вбивстві був приятелем її співмешканця і часто гостював у них. В тому числі, інколи його просили доглянути дітей.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+