Слухати

Станично-Луганський район третю добу без світла. Місце аварії заміновано

29 серпня 2016 - 11:48
Йдеться про райцентр - Станиця Луганська, Валуйська сільська рада, і дачний масив
Станично-Луганський район третю добу без світла. Місце аварії заміновано / Новини на Громадському радіо

Про це в ексклюзивному коментарі Громадському радіо повідомив голова Станично-Луганської райдержадміністрації Юрій Золкін.

Він зазначив, що високовольтна лінія електропередач має пошкодження на правому березі Сіверського Донця — цю територію українська влада не контролює.

В суботу на місце аварії виїздила бригада ремонтників, але попрацювати їм не дали, пояснивши це міркуваннями безпеки. Представники «ЛНР» заявили, що місце, де сталась аварія, частково заміновано.

Втім, Юрій Золкін зауважив, що в «ЛНР» обіцяють допустити ремонтні бригади на місце аварії, але конкретні строки не називають.

На запитання, чиї робітники мають усунути пошкодження (Луганськ чи Станиця) Юрій Золкін пояснив, що Луганське енергетичне об’єднання однаково працює на підконтрольній Україні території та на непідконтрольній, тому на місце аварії відправляли саме робітників з Луганська.

В даний час всі державні установи у районі працюють в екстреному режимі. Енергозабезпечення здійснюється за допомогою генераторів. 

Таким чином забезпечується робота банків, мобільний, інтернет-зв’язок,  подача води по водоканалах, де централізоване водозабезпечення, здійснюється відкачування стічних вод. Завдяки генераторам працює контрольний пункт в’їзду-виїзду, розповів голова району.

За словами Юрія Золкіна без світла залишається приблизно 20 тисяч людей: у самій Станиці — 7-8 тисяч людей, Валуйська сільська рада — 6 тисяч та великий дачний масив, на якому зараз проживають в основному переселенці з Луганська.

Він пояснив, що на цьому дачному масиві до 15 тисяч дачних дільниць. Всі вони належали переважно жителям Луганська. З початком бойових дій люди виїхали з міста і тепер як переселенці живуть на своїх дачах.

Звідки і цифра — до 20 000.

При цьому у районі близько півтори тисячі людей мають складнощі з централізованим водопостачанням, тому що воду качають лише вдень. Близько 19.00 робітники припиняють роботу.

Нагадаємо, ввечері 26 серпня частину Станично-Луганського району було знеструмлено через обстріли. Проведення ремонтних робіт ускладнено тим, що пошкодження лінії електропередач сталось на непідконтрольній українській владі території. В «ЛНР» заявили, що місце аварії частково заміновано.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+