Слухати

В Одесі чоловік тримав в полоні власну матір

29 серпня 2016 - 13:58
Київський райсуд Одеси відправив на примусове медичне лікування до психіатричної лікарні чоловіка, який з 24 квітня по 4 травня цього року тримав під замком без їжі і води свою матір
В Одесі чоловік тримав в полоні власну матір / Новини на Громадському радіо

Зловмисник хотів, щоб мати переоформила квартиру на нього. Для прискорення цього рішення, одесит закрив матір в одній з кімнат квартири, відключивши всі телефони, пише «Одеський паблік» з посиланням на прес-службу суду.

Зазначається, що протягом десяти днів він бив матір. Колеги жінки, які були стурбовані тим, що вона настільки тривалий час не з’являється на роботі, звернулися до співробітників поліції, які затримали зловмисника на місці злочину.

Згодом судово-психіатрична експертиза встановила, що підозрюваний в момент скоєння злочину був хворий на параноїдну шизофренією, яка позбавляла його можливості контролювати свої дії.

Нагадаємо, схожий інцидент трапився нещодавно на Дніпропетровщині. Там син рік тримав матір в хліві і майже не годував. За цей час стан здоров’я жінки сильно погіршився. Врятувало її те, що про це дізнались родичі. вони викликали медиків та поліцію. Свій вчинок син пояснив, що начебто, коли він був маленький жінка не доглядала за ним та сильно пиячила.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+