Слухати

В РФ перевірять як працює місцева влада в умовах воєнного часу

29 серпня 2016 - 09:06 38
В рамках раптової перевірки збройних сил РФ перевірятимуть, як працюють органи місцевого самоврядування та оборонні підприємс тва в умовах воєнного часу

У мобілізаційних заходах, візьмуть участь структурні підрозділи Мінкомзв’язку, Мінфіну, Мінпромторгу, Росрезерву і Банку Росії.

«Територіальні органи виконавчої влади здійснюватимуть координацію і контроль перекладу сфер діяльності на роботу в умовах воєнного часу, забезпечення мобілізаційного розгортання і заходів територіальної оборони в зоні відповідальності», — йдеться на сайті Міноборони Росії.

Крім того, виконуються мобілізаційні заходи з призовом громадян із запасу, в тому числі резервістів, поставка автомобільної техніки і формування військових частин територіальної оборони в Південному, Центральному військових округах і на Північному флоті.

«З громадянами, закликаними із запасу, проводяться військові збори, на яких військовозобов’язані пройдуть курс інтенсивної загальновійськової підготовки, навчання по військової облікової спеціальності, проведуть бойове злагодження у складі підрозділів», — повідомляють в Міноборони Росії.

У відомстві наголошують, що вперше питання фінансового забезпечення військ у відриві від постійних пунктів дислокації в рамках раптової перевірки вирішуються із залученням польових установ Банку Росії.

Також планується перевірити готовність ряду підприємств оборонно-промислового комплексу півдня Росії до виконання покладених мобілізаційних завдань на поставку і ремонт озброєння, військової і спеціальної техніки в інтересах створюваних угруповань військ (сил).

Нагадаємо, 25 серпня Міноборони РФ повідомило, що призводить війська Західного і Південного військових округів в повну бойову готовність. Це було здійснено в рамках раптової перевірки, яка триватиме до 31 серпня.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+