Слухати

Цукерберг подарував Папі Римському дрон на сонячних батареях — відео

30 серпня 2016 - 17:49
Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан зустрілися з Папою Франциском в резиденції Санта-Марта, гостьовий будинок в Ватикані
Цукерберг подарував Папі Римському дрон на сонячних батареях — відео / Новини на Громадському радіо

Засновник і директор Facebook Марк Цукерберг подарував Папі Римському Франциску дрон під час зустрічі у Ватикані в понеділок.   

Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан зустрілися з Папою Франциском в резиденції Санта-Марта, гостьовому будинку у Ватикані.

«Ми сказали йому, як ми захоплюємося його посланнями милосердя і ніжності, і як він знайшов нові способи спілкування з людьми всіх віросповідань по всьому світу», — написав Цукерберг.

Вони також обговорили важливість зв’язку між людьми, особливо в тих частинах світу, які не мають доступу в Інтернет.

«Ми подарували йому модель Aquila, наш дрон на сонячних батареях, який буде підключатися до Інтернету в місцях, які не мають його», — додав він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+