Слухати

«Слідство затягує справу», — родичі загиблих бійців у Іловайську, відео

30 серпня 2016 - 09:32
Наразі завершена унікальна судова комісійна військова експертиза, яка тривала майже рік, повідомляє перший заступник Головного військового прокурора
«Слідство затягує справу», — родичі загиблих бійців у Іловайську, відео / Новини на Громадському радіо

У понеділок, 29 серпня 2016 року, перший заступник Генерального прокурора України Д. Сторожук зустрівся з родичами воїнів, загиблих під Іловайськом. У зустрічі взяв участь перший заступник Головного військового прокурора В. Жербицький.

Основною темою розмови були результати розслідування обставин та причин Іловайської трагедії. Зокрема, Д. Сторожук зазначив, що наразі завершена унікальна судова комісійна військова експертиза, яка тривала майже рік і до якої залучено 31 провідного експерта та фахівців, у тому числі з Міністерства оборони України, Антитерористичного центру при Службі безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України. Наявність експертизи дозволяє готувати кримінальне провадження для направлення справи до суду.

На відео видно, як один із родичів жаліється прокурору, що «слідство затягує справу».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+