Слухати

Студенти відзняли 10 мальовничих відеоісторій про життя в Карпатах — відео

30 серпня 2016 - 18:26
На відео — десять захоплюючих відеоісторій, створених учасниками першого відеокемпу тревел-журналістики у Івано-Франківській області
Студенти відзняли 10 мальовничих відеоісторій про життя в Карпатах — відео / Новини на Громадському радіо

Молоді відеографи та журналісти зняли відеоісторії про яскраві куточки Івано-Франківської області у рамках відеокемпу Українського католицького університету.

На відео — десять захоплюючих відеоісторій, створених учасниками першого відеокемпу тревел-журналістики у Верховинському районі.

Школа журналістики Українського католицького університету оголошує набір учасників другого Відеокемпу тревел-журналістики, який пройде в Полтавській області 3-6 жовтня та у Львові 7-10 жовтня. Підсумком роботи будуть десять відеоісторій, що відкриють глядачам невідомі факти про Полтавщину.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+