Слухати

У Києві студент на конференції кинув торт в заступника міністра — відео

30 серпня 2016 - 16:43
В УКМЦ пройшов круглий стіл на тему «Як подачку студентам перетворити на стимул?»
У Києві студент на конференції кинув торт в заступника міністра — відео / Новини на Громадському радіо

У Києві під час круглого столу студенти кинули торт в заступника міністра фінансів. Про це повідомляється на пабліку Українського кризового медіа центру. 

В УКМЦ пройшов круглий стіл на тему «Як подачку студентам перетворити на стимул?». Заступник міністра фінансів Сергій Марченко та керівник Київської школи економіки Тимофій Милованов розповідали, як працює система стипендій в ринковій економіці. 

«Під час обговорення присутні в залі молоді люди вирішили в оригінальний спосіб висловити свою незгоду з думкою спікерів. Торт на одязі Сергія Марченка — це реакція студентів на сумну реальність: стипендії для всіх, як у Радянському Союзі, ніколи не буде», — повідомляється у пості УКМЦ


…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+